Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. május 19. vasárnap
Ivó, Milán
A Nap kel 05:04-kor,
nyugszik 20:30-kor.

Holnap
Bernát, Felícia
napja lesz.

Legutóbbi képek


 
 

Diákolimpia Megyei Mezei futóverseny

Napsütés, szeles idő, azaz igazi tavasz fogadta 2014. március 27-én délelőtt a nyíregyházi repülőtéren megrendezésre kerülő megyei mezei futóverseny résztvevőit. A fiú V. korcsoportban 75 egyéni résztvevő indult és 15 iskola indított csapatot, köztük a mi iskolánk is. Napsütés, szeles idő, azaz igazi tavasz fogadta 2014. március 27-én délelőtt a nyíregyházi repülőtéren megrendezésre kerülő megyei mezei futóverseny résztvevőit.

 A fiú V. korcsoportban 75 egyéni résztvevő indult és 15 iskola indított csapatot, köztük a mi iskolánk is. Ebben a versenyszámban 17 tanuló indult tőlünk. A megtett táv 3500m volt. A csapatversenynél 4 fő eredményét értékelték. Így négy csapata volt az iskolának. Az iskola „A” csapata az 1. helyezést érte el, amivel az országos döntőre való indulás jogát szerezték meg.
FIÚ 5. KORCSOPORT MEGYE BAJNOK CSAPAT TAGJAI:
BODNÁR GÁBOR 11.AJ
HORVÁTH GERGŐ 9.AJ
BAKRÓ MIHÁLY 9.E
DAJKA LEVENTE 10.E


A VI. korcsoportos lányoknál iskolánkat 5 tanuló képviselte, a megtett táv 2500m volt. A lányok a 2. helyezést érték el és ezzel ők is indulhatnak az országos döntőn.

LEÁNY 6. KORCSOPORT EZÜSTÉRMES CSAPAT TAGJAI:
MENCSIK ANITA 12.AJ
IMRE CINTIA 11.AJ
KISS DOMINIKA 11.C
NAGY JENNIFER 12.E


Az VI . korcsoportos fiúknál 49 fő állt rajthoz, ez 8 csapatot foglalt magába. Diákjaink 2 csapattal képviselték az iskolát ezen a távon. Itt a táv 4000 m volt. Az „A” csapat elsöprő győzelmet aratott.
FIÚ 6. KORCSOPORT MEGYEI BAJNOK CSAPAT TAGJAI:
TILL JÓZSEF 11.F
POLYÁK ÁDÁM 9.C
SZAKÁCS TIBOR DÁVID 11.F
KOVÁCS ATTILA 12.D

Till József 11.F osztályos tanuló 6 korcsoportban egyéniben 3. helyezést ért el, és ezzel természetesen ő is megszerezte az országos versenyre való indulás jogát.


Gratulálunk nekik és további sikereket kívánunk.