Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. június 23. vasárnap
Zoltán, Édua
A Nap kel 04:50-kor,
nyugszik 20:55-kor.

Holnap
Iván
napja lesz.

Legutóbbi képek


 
 

MHP-KP-2-2015/1-000001 "Külhoni magyar szakképzés támogatása – intézményi program"

Iskolánk pályázatot nyújtott be a Külhoni magyar szakképzés támogatása intézményi program keretein belül. Pályázatunk sikeres volt, így iskolánk július hónapban 5 Vajdaságban élő magyar diákot és 2 kísérőtanárt lát vendégül.A Dositej Obradovic Középiskolából érkező szakácstanulók nyári gyakorlatukat töltik Iskolánkban. Reméljük, hogy a magyar ételek elkészítése mellett megismerkednek térségünkkel, hagyományainkkal is valamint hosszú távú kapcsolat is kialakul Iskoláink és diákjaink között.  Vendégeinket nagy szeretettel fogadjuk és igyekszünk, hogy a gyakorlatokat ne kötelességként, hanem élményként éljék meg. Szeretnénk bemutatni megyénk nevezetességeit, kulturális értékeit, természeti szépségeit is! Reméljük minden résztvevőnek maradandó élmény lesz az együtt töltött egy hónap!