Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2020. október 25. vasárnap
Blanka, Bianka
A Nap kel 06:24-kor,
nyugszik 16:45-kor.

Holnap
Dömötör, Amanda, Armand
napja lesz.

Legutóbbi képek





 




 

Szalagavató

Iskolánkban 2020. október 02-án megrendezésre került a szalagavató. Előző évekhez képest nagyban különbözött, mivel nem lehet a diákoknak táncolni, csak a szalagtűzést tartottuk meg.  Szigorú körülmények között lehetett megrendezni, osztályonként külön-külön volt, és a járványügyi szabályok szigorú betartására az oktatók szigorúan figyeltek. Be kellett tartani a védőtávolságot, illetve mielőtt beléptünk volna a díszterembe, mindenki kezét fertőtleníteni kellett.

Ezek mellett mégis elmondhatjuk, hogy jól éreztük magunkat, és nagyon büszke végzős diákok vagyunk!


 
Baráth Dominik
12. B osztályos tanuló


Végzős osztályok:
12/A-Közszolgálat ágazatú szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Balázs Ildikó

 

Bihari Beatrix
Bódi Dániel
Csicsetku János
Kokas Rebeka
Koscsó Viktória
Lakatos Gábor
Lucza Martin László
Málik József
Marics Enikő
Márton Krisztián
Menyu Krisztián Tibor
Mozga Dorina
Nagy Brigitta Vanda
Pankotai Kitti
Rostás Dóra
Somogyi Alexandra
Süket Tamás János
Szabó Johanna
Szacsarovszka Antónia
Szilágyi Bence Sándor
Tóth Dominika
Tóth Vivien Evelin
Tóth Zoltán
Varga Miklós
Zámbó Olívia Kitti
Zámbó Ramóna Klaudia

 

 
12/B -Közszolgálat ágazatú szakgimnáziumi osztály
Osztályfőnök: Juhász Gergő

 

Bakk Dániel
Baráth Dominik
Csorba Attila Miklós
Csorba Boglárka Panna
Farkas Richárd Kálmán
Gábor Kristóf
Horváth Szabolcs
Horváth Viktor
Juhász Zsófia
Kondor Dániel
Laczkó Viktória
Lakatos Dorina
Molnár Leon Péter
Németh Rita
Selyem Márk
Szabó Fanni
Szluk Péter
Tóth Katalin
Tóth Nóra
Ujhelyi Fanni
Varga Amanda
Zákány Zita

 

 
 
12/C- Agrár-gépész osztály
Osztályfőnök: Jene Péterné

 

Bagics Bálint
Bakó Attila
Bodnár Bence
Erdei Dzsenifer
Horváth Roland
Horváth Valentina
Kótai Bianka
Lakatos Renátó Rafael
Márton Elemér
Nagy Réka
Rózsa Szebasztián
Samu Attila
Szabó Edina

 

 
11/E - Mezőgazdasági gépész szakközépiskolai osztály
Osztályfőnök: Czine Zoltán

 

Balogh Csaba
Balogh Gábor Lajos
Balogh Zsolt
Bogdán László
Bokor Mihály
Bucskó Szabolcs László
Csordás Zsolt
Dankó Csaba László
Farkas Péter
Háda Krisztián
Jóni Dávid
Jóni Győző Károly
Kulimár Melinda
Lakatos Renátó István
Pethő Szabolcs Richárd
Petics Marcell Soma
Sütő Gábor
Szabó Szabolcs
Trapács Zoltán Róbert
Varga Gábor
Varga Milán
Varga Patrik
Virág József

 

 
11/l- Kistermelői, élelmiszerelőállító, falusi vendéglátó, családi gazdálkodó
Osztályfőnök: Korpás Zoltánné

 

Ancsák Enikő
Berki Vanessza
Dajka Zsuzsanna
Dancs Zoltán
Demeter Barbara Erzsébet
Farkas Andrea
Horváth Zsaklin
Jóni Rita
Kiss Melissza Szonja
Lakatos Zsolt
Laskai Bence
Méhes Ildikó Heléna
Mulik Hajnalka
Oros Tibor
Pataki Vivien
Rácz Krisztina Eugénia
Ramcsák Mária
Rézműves Zoltán
Tóth Melinda
Varga Szilvia Roxána
Varga Zsófia


 
13/H-Mezőgazdasági gépésztechnikus osztály
Osztályfőnök: Angyal Miklós
Ficsóri Márk
Gravalla Máté
Haklik Levente
Kazár György
Kiss Roland Krisztián
Kozma Mihály
Novák Krisztián
Ruszkovics Roland
Velicskó Zoltán Martin


EFOP-3.3.7-17 projekt

KEHOP 5.2.10.

 
 

Könyvtár nyitvatartás

  VÁSÁRTÉR  ÚT NAMÉNYI ÚT
HÉTFŐ 12:30-15:10 8:50-11:35
KEDD 8:50-11:35 12:30-15:10
SZERDA 12:30-14:15 8:50-11:35
CSÜTÖRTÖK 8:50-11:35 12:30-14:15
PÉNTEK 12:30-14:15 9:45-11:35

Webmail

 

Nemzeti Tehetség Program