Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2020. június 1. hétfő
Tünde, Kund
A Nap kel 04:53-kor,
nyugszik 20:44-kor.

Holnap
Kármen, Anita
napja lesz.

Legutóbbi képek





 




 

Mikulásnapi magasugróverseny

2019.11.27-én rendeztük meg iskolánkban 17. alkalommal a mikulásnapi magasugró versenyt, amely jó hangulatban zajlott le.


Tanulóink közül 28-an választották, hogy részt vesznek ezen a megmérettetésen. 8 lány és 20 fiú  jelentkezett, hogy összemérje tudását. A fiúknál új bajnokot avattunk Kiss Roland Krisztián 12. C osztályos tanuló személyében. A lányoknál a tavalyi bajnok Németh Rita 11. B osztályos tanuló idén is megvédte címét. Aki már háromszoros győztesnek mondhatja magát.



GRATULÁLUNK ISKOLÁNK TANULÓINAK A MIKULÁS NAPI MAGASUGRÓVERSENYEN ELÉRT EREDMÉNYEIKHEZ!


 
FIÚ MAGASUGRÁS EGYÉNI HELYEZETTJEI:
 
  1. KISS ROLAND KRISZTIÁN 12.C       165 CM
  2. HORVÁTH ALEX DÁVID                     9.B          160 CM
  3. MOLNÁR ÁDÁM                                 9.B          155 CM
  4. KANALAS DÁNIEL                               9.B          155CM
  5. KUJBUS SZILVESZTER                         10.A       150CM  
  6. HEGYES ISTVÁN                                  11.B       150 CM
  7. BALOGH ZOLTÁN                               9.AJKP   145 CM
  8. ORSOLYÁK DÁVID                              9.A         145 CM
  9. POCZKODI DÁVID                              9.A         145CM
 
LEÁNY MAGASUGRÁS EGYÉNI HELYEZETTJEI:
 
  1. NÉMETH RITA                                     11.B       133 CM
  2. KOSCSÓ VIKTÓRIA                             11.A       130 CM
  3. NAGY BRIGITTA VANDA                   11.A       125 CM
  4. MOZGA DORINA                                11.A       125 CM
  5. BAKOS SZABINA                                 9.A         120 CM
  6. TITKOS PETRA                                      9.A         120 CM
  7. SZILÁGYI KLAUDIA                             9.B          115 CM
  8. MARINKA KATALIN                           9.A         105 CM
 
FIÚ MAGASUGRÁS CSAPAT HELYEZETTJEI:

1. 
HORVÁTH ALEX DÁVID                     9.B          ARANYÉREM
MOLNÁR ÁDÁM                                 9.B                        
KANALAS DÁNIEL                               9.B
2.

ORSOLYÁK DÁVID                              9.A         EZÜSTÉREM
ILYÉS BARNABÁS                                9.A                        
POCZKODI DÁVID                               9.A                         
3.

BOTOS SZABOLCS                               9.B          BRONZÉREM
JÓNI ZSOLT                                           9.B
BÓDI MILÁN                                        9.B               
 
LEÁNY MAGASUGRÁS CSAPAT HELYEZETTJEI:
1.
MOZGA DORINA                                11.A       ARANYÉREM

NAGY BRIGITTA VANDA                   11.A
KOSCSÓ VIKTÓRIA                             11.A
2.
BAKOS SZABINA                                  9.A         EZÜSTÉREM

TITKOS PETRA                                      9.A                       
MARINKA KATALIN                           9.A        



                              

KEHOP 5.2.10.

 
 

Könyvtár nyitvatartás

  VÁSÁRTÉR  ÚT NAMÉNYI ÚT
HÉTFŐ 12:30-15:10 8:50-11:35
KEDD 8:50-11:35 12:30-15:10
SZERDA 12:30-14:15 8:50-11:35
CSÜTÖRTÖK 8:50-11:35 12:30-14:15
PÉNTEK 12:30-14:15 9:45-11:35

Webmail

 

Nemzeti Tehetség Program