Zita, Mariann
napja lesz.

Legutóbbi képek

ARATTAK A VAY-SOK!

2018. december 29–én szombaton az Extreme Trail Sportegyesület megrendezte a II. Extreme  Tarcal- Tokaj kör elnevezésű terepfutóversenyt.

A három távon összesen 630 fő  mérte össze érejét. A Baktalórántházai-Vay Ádám Középiskolai Sportegyesületet 8 fő képviselte. Az 5km-en 124 fő állt rajthoz ahol Szögyényi Zsolt abszolút 2. helyen ért célba, korosztályában a 30-39 évesek között az első helyen zárt. Kiss Roland Krisztián 11.C osztályos tanuló ugyanezen a távon abszolút 3. lett, korosztályában a 14-29 évesek között második helyen zárt. Szögyényi Ádám a 14-29 éves korosztályban 3. helyen ért célba. Banu Barnabás a 14-29 évesek között a 4. helyen ért célba. A 10 km-t 288-an választották, ahol Szögyényi Gábor abszolút elsőként szakította át a célszalagot, így a 40-49 évesek korosztályát is megnyerte. Ezt a távot Farcsik László 10.B, valmint Szabó László 12.B osztályos tanulók is teljesítették a 14-29 évesek korosztályában. Ők a 18. és a 19. helyen értek a célba. A leghosszabb 21 km-es távot Angyal Miklós választotta ő az 50-59 évesek között 11. helyen ért célba.  Minden induló egyedi befutóéremmel, rajtcsomaggal, egyedi ajándékokkal és egy felejthetetlen élménnyel lett gazdagabb.

Gratulálunk és további szép sikereket kívánunk nekik!!