Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. április 17. szerda
Rudolf, Kiara
A Nap kel 05:54-kor,
nyugszik 19:46-kor.

Holnap
Andrea, Ilma
napja lesz.

Legutóbbi képek


 
 

AJKP Tanulmányi és sport programhétvége

A 2022/23-as tanév félévét megelőzően 2023. január 13 – 15 tanulmányi és sport programhétvégét szerveztünk tanulóinknak. A hétvége elsődleges célja a felzárkóztatás, a tanulmányi eredmények javítása, a szaktárgyi tudás fejlesztése, illetve a hatékony tanulási módszerek megismertetése volt.

A hétvége, a heti fáradalmak kipihenése képpen, mozilátogatással kezdődött. Pénteken délután Nyíregyházára utaztak  a gyerekek  és a Cinema City moziban a Fortune-hadművelet  című akció - filmvígjátékot nézték meg. A szombat délelőtt már tanulmányi munkával folytatódott, mikrocsoportos foglalkozáson vettek részt a tanulók matematika tantárgyból, Dudás Attila, Samu Tibor és Szabó Béla oktatók vezetésével. Rövid szünet után, az angol nyelv és történelem tantárgy került az oktatás középpontjába, Beliczáné Balogh Tímea és Szanics Tímea oktatók közreműködésével. A délután szintén a kikapcsolódásé volt a főszerep, hiszen a diákok Nyíregyházára a Funcity Bowling bárba utaztak és egy jóhangulatú bowlingozáson vettek részt. Kellemesen elfáradva tértek haza, majd vasárnap délelőtt, szintén a tanulmányi munkára koncentráltak a magyar nyelvi foglalkozásokon Jene Péterné és Vincickiné Sinka Zsuzsanna oktatók koordinálásával. Ebédet megelőzően még mezőgazdasági és rendészeti szakmai foglalkozások voltak, Pócsik Csaba és Angyal Miklós oktatók vezetésével. A program zárására ebéd után került sor. Reméljük, hogy a tanulmányi programhétvége hatékonyságát, a tanulóink félévi érdemjegyei tükrözni fogják.