Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. május 23. csütörtök
Dezső
A Nap kel 05:00-kor,
nyugszik 20:34-kor.

Holnap
Eszter, Eliza, Vanessza
napja lesz.

Legutóbbi képek


 
 

AJKP-MIKULÁS KUPA NYÍRBÁTOR

2022.12.07-én került megrendezésre a kollégiumok közötti futsalbajnokság, a Mikulás Kupa, melyet Nyírbátorban a Mátészalkai Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumban rendeztek meg.


Sok szeretettel meghívták az iskolánk kollégiumának futsalcsapatát erre a tornára. A kiválasztott tanulók hátrányos, illetve halmozottan hátrányos helyzetű, mindannyian iskolánk Arany János Kollégiumi Programjának tagjai.  A tornán 5 kollégium vett részt, ahol mindenki játszott mindenkivel. Csapatunk négy magabiztos győzelemmel zárta a tornát az első helyen.  Külön öröm volt a csapat számára, hogy a gólkirályi címet iskolánk tanulója, Kanalas Dániel szerezte meg.

A csapat tagjai:
Nagy Péter
Horváth Attila Ákos
Horváth Alex Dávid
Kanalas Dániel
Kondor Máté
Majoros Sándor
Molnár Ádám
Orsolyák Dávid
Szilágyi Dániel Szebasztián


Gratulálunk és további sikereket kívánunk.

EASZC


INGYENES SZAKMAI KÉPZÉSEK!!!
 

IGÉNYFELMÉRÉS 

 
 

Webmail, Kréta belépés

 

Nemzeti Tehetség Program