Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. május 24. péntek
Eszter, Eliza, Vanessza
A Nap kel 04:59-kor,
nyugszik 20:35-kor.

Holnap
Orbán
napja lesz.

Legutóbbi képek


 
 

AJKP- Dragon Challenge

2022.03.12-én Nyírbátorban a Dragon Challenge & Just Run megmérettetésen iskolánkból 6 fő tanulóval vettünk részt.


Két tanuló a Just Run futamain vett részt, akik a középmezőnyben végeztek.  A Challenge 4 bátor résztvevője párban teljesítették a három órát, ahol ahatodik és a nyolcadik helyen zártak. A 3 órás verseny egy 1,6 km hosszú, 10 akadállyal tarkított pálya folyamatos teljesítéséből állt. A cél, minél több kört megtenni. Ez a verseny az állóképességről és a monotonitásról szólt. A feladatok miatt az ember pulzusa folyamatosan ingadozott. Nagyon megnehezítette a versenyt az, hogy állandóan akadályok alatt, felett, át, le, fel kellett mászni, valamint bujkálni.

Az elmaradhatatlan fűrészelés a kedvenceink közé tartozott. Hiszen fűrészelés nélkül nincs Dragon verseny soha. A feladatokat színesítette még a gumi húzás, a homokzsákkal célba dobás, valamint a majomlétra. A feladatok között kisebb- nagyobb futós részekkel is találkoztunk. 1 kör 1600m körül volt és az a csapat nyerte, amelyik a legtöbbet teljesített a 3 órán belül. Egy jó hangulatú versenyem vagyunk túl, ahol tisztességesen megállták a helyüket iskolánk tanulói.

A versennyel kapcsolatos költségeket az Arany János Kollégiumi Program fedezte.

Legközelebb május 21-én Tokajban áll rajthoz a Vay csapata.

EASZC


INGYENES SZAKMAI KÉPZÉSEK!!!
 

IGÉNYFELMÉRÉS 

 
 

Webmail, Kréta belépés

 

Nemzeti Tehetség Program