Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2020. szeptember 27. vasárnap
Adalbert
A Nap kel 06:44-kor,
nyugszik 18:38-kor.

Holnap
Vencel
napja lesz.

Legutóbbi képek

 
 

AJKP Bennmaradásos Sporthétvége

Minden évben egy bennmaradásos hétvégét a sport jegyében rendezünk meg, mivel az egészséges életmód egyik alapját képezi. Az időpont szokott változni, de most a vele egy időben megrendezett III. AJKP Erő- Állóképesség Verseny szellemiségét igyekeztünk követni. Minden hétvége zárásakor egy elégedettségi kérdőívet töltetünk ki a tanulókkal, amelyen minden programelemet végigveszünk. A kérdőívek elemzésekor figyeljük a sikeres és kevésbé sikeres programokat, amit a következő témahétvégék tervezésekor figyelembe veszünk


Pénteken (25- én) a tűz- és balesetvédelmi tájékoztató után sporttörténeti totóval kezdtük a hétvégét, majd a mátészalkai Városi Uszodában úszásoktatáson sportolhattak diákjaink.


Szombaton, az előző sportos rendezvény sikeres programját folytattuk, tájékozódási futás csapatban volt a program. A tanulók véletlenszerű 5 fős csapatokat alkottak, melyek közösen közlekedtek és együtt érkeztek az állomásokhoz. Az állomásokon 2000 méter futás, olimpiai tesztlap, erő- és ügyességi feladatok megoldása szerepelt. Ebéd után Nyíregyházán a Plázában lévő Cinema Citybe kirándultak az „aranyosok”, ahol egy 3 D-s filmélménnyel gazdagodhattak. Este, megérkezés után vacsora, majd a vendégtanulókkal közös karaoke és diszkó következett.

Vasárnap kerékpártúrán a közeli vajai várban található múzeumot kerestük fel, ahol névadónk Vay Ádám életével ismerkedhettünk meg. Visszaérkezés után ebéd, majd a hétvége zárása következett, melynek során a hétvége aktív tanulói valamint a programelemek győztesei díjazásban részesültek. Úgy érzem, hogy a tanulóink élményekkel telve mehettek az őszi szünetre.

Dihen Miklós szervező

Könyvtár nyitvatartás

  VÁSÁRTÉR  ÚT NAMÉNYI ÚT
HÉTFŐ 12:30-15:10 8:50-11:35
KEDD 8:50-11:35 12:30-15:10
SZERDA 12:30-14:15 8:50-11:35
CSÜTÖRTÖK 8:50-11:35 12:30-14:15
PÉNTEK 12:30-14:15 9:45-11:35

Webmail

 

Nemzeti Tehetség Program