Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. április 17. szerda
Rudolf, Kiara
A Nap kel 05:54-kor,
nyugszik 19:46-kor.

Holnap
Andrea, Ilma
napja lesz.

Legutóbbi képek






 




 

AJKP- Az AJKP és AJKSZP számára meghirdetett XI. Országos Erő,-állóképesség Verseny és Szakmai nap

8 intézményből 9 csapat mérte össze erejét ezen a programsorozaton. Célunk volt a verseny meghirdetésekor – mint minden sportversenynél – a versenyző csapatok összemérjék erőiket, hogy kölcsönösen támogatva egymást közös sikereket érjenek el. Másodlagos célunk, a kiegészítő programokon való kollektív részvétel, ahol új közösségek jöjjenek létre, új ismeretségek-kötődések formálódjanak.
 
Programelemek voltak:
          2023.03.24-én, pénteken
12:00-től Gyülekező, regisztráció
13:00-tól Ebéd
13:30 Technikai értekezlet
14:00-tól Bemelegítés, A verseny első részének lebonyolítása
- tolódzkodás-mellső fekvőtámaszban karhajlítás és nyújtás ütemezve
- fekvenyomás
16:00-tól vacsora
18:00 Mozi látogatás
2023.03.25. szombaton
7:30-8:30-ig Reggeli
A verseny második részének lebonyolítása:
  • hajlítottkarú függésben tartás,
  • négyütemű fekvőtámasz zsámoly fölött
  • goldsprint
16:00-18:00 Bowlingozás Nyíregyházán
19:30 Vacsora
20:00-tól DISCO
2023.03.26. vasárnap
8:00-8:30-ig reggeli
9:00-11:00-ig Szilva fürdőben regenerálódás
12:00-től ebéd
13:00 Eredményhirdetés, hazautazás
 
Eredményhirdetésen Szoboszlai István testnevelő kolléga szakmai értékelőt tartott.
Csernyánszky Erzsébet AJKP mentor pedig a három nap tapasztalatait összegezte!
Helyezések:
Egyéni lány kategória
1. Stekler Anikó Nyírbátor 62,32
2. Haga Bernadett Ibrány 60,87
3. Székely Anett Baktalórántháza 53,73
4. Hajdu Tifani Baktalórántháza 47,22
5. Pálfi Bianka Nyírbátor 44,1
6. Milák Vanessza Ibrány 43,33
7. Káló Viktória Kiskunfélegyháza 43,21
8. Csercsa Jázmin Flóra Vásárosnamény 39,78
9. Hamza Anita Ibrány 26,01
10. Varga Ráchel Püspökladány 24,92
11. Szatmári Annabella Hajdúböszörmény 18,27
 
 
Egyéni fiú kategória
1. Kinzel János Püspökladány 88,64
2. Cégé Milán Püspökladány 81,66
3. Czakó Nikolasz Püspökladány 72,61
4. Varga Máté Péter Baktalórántháza B 72,35
5. Góré József Hajdúböszörmény 71,7
6. Rafael Dániel Salgótarján 69,76
7. Horváth Alex Dávid Baktalórántháza A 67,34
8. Berki Péter Salgótarján 66,75
9. Vaszilkov Richárd Baktalórántháza A 64,95
10. Varga Béla Vásárosnamény 60,97
11. Danyi Patrik Salgótarján 59,95
12. Papp Sándor Baktalórántháza A 59,92
13. Hamzó Dávid Baktalórántháza B 59,23
14. Molnár Ádám Baktalórántháza B 57,87
15. Farkas János Hajdúböszörmény 54,64
16. Ajtai Kristóf Kiskunfélegyháza 53,41
17. Szőrös Roland Salgótarján 52,8
18. Bálint Dániel Ibrány 51,1
19. Sebők Máté Nyírbátor 48,29
20. Nagy Gregor Vásárosnamény 47,86
21. Bódi Tibor Ibrány 45,04
22. Kovács Krisztofer Kiskunfélegyháza 44,12
23. Sanyó Dániel Hajdúböszörmény 41,94
24. Kovács József Nyírbátor 41,82
25. Karhut Dávid Ibrány 38,49
26. Bognár László Krisztián Kiskunfélegyháza 36,07
27. Danyi Milán Salgótarján 28,2
28. Orosz Bertalan Vásárosnamény 21,77
 
 
Külön díjat kapott hajlított karú függés kategóriában:
  • Stekler Anikó, Nyírbátor
  • Varga Máté Péter, Baktalórántháza
Legjobb csapat kategóriában Püspökladány csapata győzött:
1. Püspökladány Kinzel János,
Cégé Milán,
Czakó Nikolasz,
Varga Ráchel
267,83
2. Vay A csapat   245,94
3. Vay B csapat   236,67
4. Nyírbátor   196,53
5. Ibrány   195,5
6. Hajdúböszörmény   186,55
7. Kiskunfélegyháza   176,81
8. Vásárosnamény   170,38
 
Gratulálunk a helyezetteknek!
Köszönjük minden intézménynek, hogy elfogadtátok meghívásunkat, az aktív részvételt, kollégáknak pedig több hónapi előkészítő munkát, helytállást.
 

EASZC


INGYENES SZAKMAI KÉPZÉSEK!!!
 

IGÉNYFELMÉRÉS



 

 
 

Webmail, Kréta belépés

 

Nemzeti Tehetség Program