Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. május 23. csütörtök
Dezső
A Nap kel 05:00-kor,
nyugszik 20:34-kor.

Holnap
Eszter, Eliza, Vanessza
napja lesz.

Legutóbbi képek


 
 

AJKP – Mikulás Kupa Nyírbátor

2021.12.08-án került megrendezésre a kollégiumok közötti futballbajnokság, a Mikulás Kupa, melyet Nyírbátorban a Mátészalkai Szakképzési Centrum Bethlen Gábor Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumban rendeztek meg.


Sok szeretettel meghívták az iskolánk kollégiumának futballcsapatát erre a tornára. A kiválasztott 8 tanuló hátrányos, illetve halmozottan hátrányos helyzetű, mindannyian iskolánk Arany János Kollégiumi Programjának tagjai.  A tornán 7 kollégium vett részt ahol mindenki játszott mindenkivel. Csapatunk hat győzelemmel zárta a tornát az első helyen. Külön öröm volt a csapat számára, hogy a gólkirályi címet iskolánk tanulója, Kanalas Dániel szerezte meg. Illetve a legjobb játékos címet Horváth Attila kapta.

A csapat tagjai:
Horváth Attila
Horváth Alex Dávid
Kanalas Dániel
Kondor Máté
Majoros Sándor
Molnár Ádám
Orsolyák Dávid
Szilágyi Dániel Szebasztián

Gratulálunk és további sikereket kívánunk.

EASZC


INGYENES SZAKMAI KÉPZÉSEK!!!
 

IGÉNYFELMÉRÉS 

 
 

Webmail, Kréta belépés

 

Nemzeti Tehetség Program