Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. február 22. csütörtök
Gerzson, Zétény
A Nap kel 06:43-kor,
nyugszik 17:25-kor.

Holnap
Alfréd, Mirtill
napja lesz.

Legutóbbi képek

Cikkek

Fair Play Cup 2022


Iskolánk egy lány és egy fiú csapattal nevezett a kupára. A megyei selejtezőket egy őszi és egy tavaszi fordulóval bonyolították le Nyírbátorban. Összesen 49 fiú és 24 lány csapat szerepelt a tornán. Sajnos fiú csapatunk nem jutott tovább a selejtezőkből, de a lányoknak sikerült a legjobb nyolc csapat közé bekerülni. A megyei döntő is Nyírbátorban zajlott le. Iskolánk lány csapata a harmadik helyezést szerezte meg. Gratulálunk a lányoknak és természetesen a fiúknak is! További sok sikert kívánunk!


Felkészítő tanárok: Szögyényi  Gábor, Dudás Attila
 
Lány csapat tagjai:
Kriczki Dorina
Bakos Szabina
Fodor Zsanett Napsugár
Horváth Éva Irén
Horváth Barbara
Nagy Ildikó Hanna
Székely Anett
Koscsó Viktória
Szabó Johanna
Rózsa Laura
Mursa Gréta
Fiú csapat tagjai:
Bíró László
Molnár Ádám
Maros Máté
Tóth Marcell
Csokuly Richárd
Varga Róbert
Kovács László
Orsolyák Gergő
Jóni Zsolt
Bozsányi Márió
Ignácz Tamás

 

Legyél te is AGRÁRDIÁK!

Webmail, Kréta belépés