Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. május 19. vasárnap
Ivó, Milán
A Nap kel 05:04-kor,
nyugszik 20:30-kor.

Holnap
Bernát, Felícia
napja lesz.

Legutóbbi képek

Cikkek

AJKP – Szakmai Programhétvége 2021. 09. 17- 19.


Programok:
09. 17. péntek
7:00: Kirándulás a Szalajka – völgybe,
Kisvasúttal érkeztünk meg a Gloriett tisztásra, amely túránk kiinduló pontja volt. Ezt követően az alábbi nevezetességeket tekintettük meg túravezetés segítségével: Szalajka – forrás, Pisztrángos tavak, Fátyol – vízesés. Ebéd után a gyerekek kedvelt időtöltése a bobozás következett. Estére megérkeztünk Egerbe, ahol a naplementébe megcsodálhattuk a város központját a Dobó- teret és az egri várat. Néhányan felültek a város szívében lévő óriáskerékre és madártávlatból is megtekinthették ezt a történelmi várost.

 
 


09. 18. szombat
8:00-14:00 Szántóverseny programjai
14:00-18:00 Uszoda látogatás
Reggel kezdetét vette az Északi Agrárszakképzési Centrum által megrendezett IV. Észak – Alföldi Középiskolások Szántóversenye. Diákjaink két versenyszámban mérhették össze erejüket, az egyikben bálagörgetés a másikban ekevas hajítás volt a feladat. Diákjaink szép eredményeket értek el.
Bálagörgetés versenyben:
  1. helyezett: Rózsa Laura 10. B
  2. helyezett: Mohácsi Mária 10. B
  3. helyezett: Nagy Beáta 12. C
Ekevas hajító versenyben:
  1. helyezett: Nagy Beáta 12. C
  2. helyezett: Mohácsi Mária 10. B
  3. helyezett: Rózsa Laura 10. B
A tanulóknak lehetőségük volt kézműves foglalkozáson is részt venni, ahol színes gyöngyökből képeket készíthettek. Délután diákjaink egy fürdőzés keretében pihenhették ki a nap fáradalmait a nyírbátori Sárkány Wellness & Gyógyfürdőben.
 

       

 
09. 19. vasárnap
8:00-12:00-ig Pályaorientációs tréning
                       Pszichológus által vezetett tréning (digitális világ – zaklatás, testkép, önkép)
13:00-14:00 Projektzárás
14:00-16:00-ig Szobaszilencium
 A gyerekek körforgás szerűen vettek részt önismereti és pályaorientációs tréningen, amelyen játékos feladatokat kellett megoldaniuk. Mindenki nagyon jól érezte magát. A projekthétvége zárása után pedig minden diáknak lehetősége volt szobaszilencium keretében felkészülni a másnapi tanórákra.Legyél te is AGRÁRDIÁK!

Webmail, Kréta belépés