Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. július 16. kedd
Valter
A Nap kel 05:07-kor,
nyugszik 20:46-kor.

Holnap
Endre, Elek, Dzsesszika
napja lesz.

Legutóbbi képek

Cikkek

Iskolánk az Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállításon

Iskolánk diákjai 80 fővel és 10 kísérőtanárral részt vettek a 79. alkalommal megrendezett Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár első napján 2019. szeptember 26-án, amelyet a HUNGEXPO Budapesti Városközpontban rendeztek meg közel negyvenezer négyzetméteren, 680 kiállító részvételével.


A rendezvény program dús esemény jellemezte több pavilonban. Ezek között állattartó állatbemutató programok, kertészeti kiállítás, növénytermesztési technológiák, szakmai programok, élelmiszer és vendéglátás kóstolóval és vásárral, őshonos állatbemutató, mezőgazdasági gépkiállítás volt megtekinthető.

A kiállítás felvonultatta a magyar mező- és élelmiszergazdaság termékeit, mezőgazdasági technológiai újdonságokat, és a legkiválóbb magyar termékek különleges tárházát.

A vásár megnyitóján Nagy István agrárminiszter kiemelte, hogy a figyelem fokozott mértékben irányul a fiatal nemzedékre, hiszen nélkülük nem lehet sikeres a mezőgazdaság korszakváltása.
A kirándulásról a diákok és a kísérő tanárok is élménydúsan és kellemesen elfáradva tértek vissza iskolánkba.

 

Legyél te is AGRÁRDIÁK!

Webmail, Kréta belépés